
← Alle merken

Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →
Bekijk in shop →

Bekijk in shop →
Segafredo
43 koffiebonen bij Koffiezone, Café du Jour, Koffievoordeel, De Koffieboon
43
Producten
€ 11,59
Goedkoopste/kg
€ 18,39
Gemiddeld/kg
Alle Segafredo koffiebonen



Café du JourSegafredo
Segafredo Intermezzo - koffiebonen - 1 kilo4.8(541)€ 12,06
€ 12,06/kg
1000g

KoffiezoneSegafredo
Segafredo Caffe Crema Classico koffiebonen 1kg4.0€ 12,75
€ 12,75/kg
1000g

KoffiezoneSegafredo
Segafredo Caffe crema Gustoso koffiebonen 1kg4.0€ 12,89
€ 12,89/kg
1000g

KoffiezoneSegafredo
Segafredo Caffe Crema Dolce koffiebonen 1kg4.0€ 12,98
€ 12,98/kg
1000g

KoffiezoneSegafredo
Segafredo Selezione Espresso koffiebonen 1kg4.0€ 12,98
€ 12,98/kg
1000g

KoffiezoneSegafredo
Segafredo Selezione Crema koffiebonen 1kg4.0€ 13,25
€ 13,25/kg
1000g

Café du JourSegafredo
Segafredo Espresso Casa - koffiebonen - 1 kilo4.8(276)€ 13,80
€ 13,80/kg
1000g

KoffiezoneSegafredo
Segafredo Speciale Espresso koffiebonen 1 kg€ 13,99
€ 13,99/kg
1000g

Café du JourSegafredo
Segafredo Selezione Espresso - koffiebonen - 1 kilo4.7(88)€ 14,38
€ 14,38/kg
1000g

Café du JourSegafredo
Segafredo Selezione Crema - koffiebonen - 1 kilo4.8(198)€ 14,79
€ 14,79/kg
1000g


KoffievoordeelSegafredo
Voordeelpakket Segafredo Intermezzo - 6 x 1 KG koffiebonen€ 91,74
€ 15,29/kg
6000g

De KoffieboonSegafredo
Segafredo koffiebonen selezione CREMA (1kg)€ 15,95
€ 15,95/kg
1000g

De KoffieboonSegafredo
Segafredo koffiebonen selezione ESPRESSO (1kg)€ 15,95
€ 15,95/kg
1000g


KoffiezoneSegafredo
Segafredo Organica biologische koffiebonen 1kg Rainforest Certified4.0€ 16,95
€ 16,95/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Voordeelpakket Segafredo Selezione Crema - 6 x 1 KG koffiebonen€ 101,94
€ 16,99/kg
6000g

KoffiezoneSegafredo
Segafredo Speciale 100% Arabica koffiebonen 1 kg4.0€ 16,99
€ 16,99/kg
1000g


De KoffieboonSegafredo
Segafredo koffiebonen espresso CASA crema (1kg)€ 17,95
€ 17,95/kg
1000g

De KoffieboonSegafredo
Segafredo koffiebonen selezione ARABICA (1kg)€ 17,99
€ 17,99/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Intermezzo - Koffiebonen 1 KG4.3(61)€ 17,99
€ 17,99/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Caffè Crema Classico - Koffiebonen 1 KG€ 19,99
€ 19,99/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Caffè Crema Dolce - Koffiebonen 1 KG5.0(1)€ 19,99
€ 19,99/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Caffè Crema Gustoso - Koffiebonen 1 KG€ 19,99
€ 19,99/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Espresso Casa - Koffiebonen 1 KG4.6(16)€ 19,99
€ 19,99/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Selezione Crema - Koffiebonen 1 KG4.7(19)€ 19,99
€ 19,99/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Selezione Espresso - Koffiebonen 1 KG4.5(11)€ 19,99
€ 19,99/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Speciale Dolce - Koffiebonen 1 KG€ 19,99
€ 19,99/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Speciale Espresso - Koffiebonen 1 KG€ 19,99
€ 19,99/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Selezione Arabica - Koffiebonen 1 KG€ 21,89
€ 21,89/kg
1000g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Speciale - Koffiebonen 1 KG3.0(1)€ 22,19
€ 22,19/kg
1000g

De KoffieboonSegafredo
Segafredo koffiebonen selezione ORGANICA (1kg)€ 22,95
€ 22,95/kg
1000g

De KoffieboonSegafredo
Segafredo koffiebonen le origini Brasile (500g)€ 11,95
€ 23,90/kg
500g

De KoffieboonSegafredo
Segafredo koffiebonen le origini Costa Rica (500g)€ 11,95
€ 23,90/kg
500g

De KoffieboonSegafredo
Segafredo koffiebonen le origini Peru (500g)€ 11,95
€ 23,90/kg
500g

KoffievoordeelSegafredo
Segafredo Selezione Organica (BIO) - Koffiebonen 1 KG5.0(2)€ 23,99
€ 23,99/kg
1000g

KoffiezoneSegafredo
Segafredo Cafesenza koffiebonen cafeïnevrij 1 kg4.0€ 25,25
€ 25,25/kg
1000g



De KoffieboonSegafredo
Segafredo koffiebonen Extra Strong (1kg)€ 28,55
€ 28,55/kg
1000g