☰
Bonen
Webshops
Merken
Over ons
← Alle merken
Friedhats
17 koffiebonen bij Friedhats
17
Producten
€ 54,40
Goedkoopste/kg
€ 94,84
Gemiddeld/kg
Alle Friedhats koffiebonen
Friedhats
Friedhats
Guatemala Juan Rodriguez Washed
€ 13,60
€ 54,40/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Colombia Wilmer Cubillos Tabi Washed
€ 15,00
€ 60,00/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Costa Rica Adelina Fallas Honey
€ 15,40
€ 61,60/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Kenya Gicherori Washed
€ 16,30
€ 65,20/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Kenya Kamuchege Washed
€ 16,60
€ 66,40/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Ethiopia Bombe Natural
€ 16,70
€ 66,80/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Colombia Villa Betulia Anaerobic Natural
€ 17,10
€ 68,40/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Ethiopia Buku Sayisa Anaerobic
€ 17,20
€ 68,80/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Ethiopia Lalesa Black Honey
€ 17,40
€ 69,60/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Ethiopia Bisrat Melaku Washed
€ 17,50
€ 70,00/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Ethiopia Gesha Village #151 Natural
€ 21,10
€ 84,40/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Colombia La Maria Gesha Aerobic Natural
€ 21,50
€ 86,00/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Colombia La Maria Gesha Anaerobic Natural
€ 21,50
€ 86,00/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Random Tasting Box
€ 33,75
€ 135,00/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Fermentation Box
€ 35,00
€ 140,00/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Friedhats Blend
€ 41,00
€ 164,00/kg
250g
Bekijk in shop →
Friedhats
Friedhats
Panama Kotowa 1524 Gesha Natural
€ 66,40
€ 265,60/kg
250g
Bekijk in shop →