☰
Bonen
Webshops
Merken
Over ons
← Alle merken
boccacoffeeroasters
6 koffiebonen bij Bocca Coffee
6
Producten
€ 31,15
Goedkoopste/kg
€ 46,64
Gemiddeld/kg
Alle boccacoffeeroasters koffiebonen
Bocca Coffee
boccacoffeeroasters
Espresso Blend - Koffiebonen
€ 8,10
€ 31,15/kg
260g
Bekijk in shop →
Bocca Coffee
boccacoffeeroasters
Decaf | Brazilië
€ 10,05
€ 38,65/kg
260g
Bekijk in shop →
Bocca Coffee
boccacoffeeroasters
Ethiopia
€ 11,20
€ 44,80/kg
250g
Bekijk in shop →
Bocca Coffee
boccacoffeeroasters
Baristina Blend
€ 11,66
€ 44,85/kg
260g
Bekijk in shop →
Bocca Coffee
boccacoffeeroasters
Decaf | Ethiopië Gewassen
€ 12,30
€ 47,31/kg
260g
Bekijk in shop →
Bocca Coffee
boccacoffeeroasters
Cola Special
€ 19,00
€ 73,08/kg
260g
Bekijk in shop →